Нанесення татуювання — досить відповідальний крок, особливо для людини, яка вдалася до нього вперше. Тому насамперед необхідно розібратися у питаннях, відповіді на які потрібно знати перед татуюванням. Так, розглянемо 10 найпоширеніших із них від майстрів салону https://tattookiev.org
1. Що дає консультація?
Особиста консультація необхідна для виявлення будь-яких протипоказань, знайомства з майстром та його портфоліо, визначення приблизної вартості татуювання і кількості часу, що знадобиться на йогої виконання.
Нанесення тату може бути призначене одразу після консультації або у наступні дні. Гарантією резервації часу фахівця є передплата. Якщо клієнт приїжджає до призначеного часу або попереджає про відсутність за 48 годин, то гроші повертаються в повному обсязі.
2. Чи може майстер створити персональний ескіз?
Так, може. Щоб максимально точно та ретельно описати ідею та деталі ескізу, краще зустрітися зі спеціалістом особисто. Якщо такої можливості немає, можна надіслати опис та відповідні фотографії на месенджер або електронну пошту.
Перед початком розробки ескізу необхідно зробити передоплату. Клієнт може один раз коригувати вже виконаний малюнок, але лише за умови чіткої аргументації зміни тих чи інших елементів.
Персональний ескіз розробляється за умови виконання татуювання у нашому салоні. Вартість малюнку входить у ціну тату і знімається з передоплати, навіть якщо надалі клієнт передумав його наносити.
3. Від чого залежить вартість?
Ціна татуювання більше залежить від його складності, ніж розмірів. Наприклад, деталізований малюнок з тінями, що передають об’єм розміром 50 кв.см. може коштувати дорожче ніж тату простого орнаменту або символу в 100 кв.см. Усе залежить від часового ресурсу, витраченого майстром на виконання. Розрахунок ціни здійснюється спеціалістом після візуалізації ескізу — https://tattookiev.org/price
4. Що таке «мінімальна ціна»?
У «мінімальну ціну» входить вартість розхідників (рукавички, голки, ковпачки тощо), які є одноразовими. Також до неї належать деякі інші витрати.
Мінімальна ціна необхідна для покриття рентабельності і не може значно відрізнятися в різних салонах. Так, якщо вона необґрунтовано знижена, то варто задуматися про якість послуг.
5. Протипоказання
Існує цілий ряд тимчасових та постійних протипоказань, про які потрібно знати перед татуюванням. До них відносяться:
- захворювання шкіри;
- гемофілія;
- вагітність та годування груддю;
- онкологічні захворювання;
- психічні розлади;
- вживання наркотичних речовин;
- інфекційні захворювання;
- погане самопочуття.
Також можуть бути інші протипоказання, про які розповість майстер на особистій консультації.
6. Наскільки все безпечно та стерильно?
Нанесення татуювання – безпечна процедура, якщо вона проводиться кваліфікованим майстром та у належних умовах. У нашому салоні всі одноразові матеріали використовуються для одного сеансу, а в подальшому утилізуються. Багаторазові предмети проходять стерилізацію в автоклаві, а також дезінфікуючими засобами.
7. Що потрібно зробити у день сеансу?
Безпосередньо перед сеансом необхідно:
- виспатися;
- не вживати алкоголю;
- мінімізувати вживання кави;
- не переохолоджуватися та не піддаватися впливу високих температур.
Також за тиждень до тату не можна засмагати на пляжі чи в солярії.
8. Чи буде боляче?
Нанесення татуювання швидше викликає відчуття дискомфорту, ніж болю. Але рівень чутливості може змінюватись в залежності від багатьох факторів:
- больовий поріг;
- товщина шкіри;
- місце нанесення;
- психологічний настрій.
Також біль може бути сильнішим, якщо присутні:
- втома;
- стан похмілля;
- погане самопочуття;
- менструація тощо.
Зазвичай виконання татуювання не потребує знеболювання, але якщо є така необхідність, то можуть застосовуватись місцеві анестетики.
9. Як доглядати за тату?
Татуювання, як і будь-яке пошкодження шкіри, потребує загоєння. Для цього використовуються спеціальні антибактеріальні мазі або загоювальні плівки. Шкіру з нанесеним татуюванням не можна:
- чухати або знімати скоринки;
- піддавати впливу ультрафіолетових променів;
- розпарювати;
- піддавати тертю від одягу або іншим чином його травмувати.
Необхідно чітко дотримуватися розпоряджень майстра і тоді загоєння пройде швидко і без проблем.
10. Чи завжди потрібна корекція?
Корекція може знадобитися лише у разі поганого загоєння шкіри після виконання татуювання. Так, якщо шкіру розпарювати, розчісувати або знімати з неї скоринки, відновлення буде тривалим і контури татуювання можуть розпливтися. Також, через природні фізіологічні процеси в організмі, пігмент малюнка може трохи посвітлішати.
Всі наведені вище моменти потрібно знати перед татуюванням, адже вони стосуються здоров’я і краси шкіри. А це головний пріоритет у виконанні татуювання!